Aanbod fotografie en webdesign

Fotograaf en webdesigner gezocht?

In België, Nederland of verder?

Heb je zowel eigen foto’s en een website nodig? Ook dan ben je bij mij aan het juiste adres. Als beeldenmaker beheers ik namelijk beide disciplines: ik kan zowel de foto’s als het webdesign voor jou maken! Je kan foto’s van jou als persoon, jouw bedrijf en jouw producten verwachten met een website die qua vorm en kleur helemaal op jouw foto’s is afgestemd!

Hoe ga ik te werk?

In de eerste plaats gaan we onderzoeken wat jij aanbiedt, wat jij wilt en waar jij voor staat. We gaan kijken hoe we jouw bedrijf door middel van visual storytelling en corporate branding in the picture kunnen zetten. We kiezen jouw kleuren, jouw vormgeving en jouw stijl uit. Alles wat we afspreken leggen we vast. We zullen dan beginnen met een shoot, dit kan op locatie in België, Nederland of verder. Na de shoot kies jij de beste beelden uit. Die gebruiken we dan om de website te bouwen. De toekomstige website maak ik met het populaire WordPress-thema en -bouwer Divi. Tussendoor zal ik contact met je onderhouden om jouw wensen en het eindresultaat met elkaar in balans te brengen, zodat jij een geweldige website gaat hebben!

 

Hoe ga ik te werk?

In de eerste plaats gaan we onderzoeken wat jij aanbiedt, wat jij wilt en waar jij voor staat. We gaan kijken hoe we jouw bedrijf door middel van visual storytelling en corporate branding in the picture kunnen zetten. We kiezen jouw kleuren, jouw vormgeving en jouw stijl uit. Alles wat we afspreken leggen we vast. We zullen dan beginnen met een shoot, dit kan op locatie in België, Nederland of verder. Na de shoot kies jij de beste beelden uit. Die gebruiken we dan om de website te bouwen. De toekomstige website maak ik met het populaire WordPress-thema en -bouwer Divi. Tussendoor zal ik contact met je onderhouden om jouw wensen en het eindresultaat met elkaar in balans te brengen, zodat jij een geweldige website gaat hebben!

 

Prijs: vanaf € 867

Voor een budget website van 5 pagina’s met blog en 20 foto’s vraag ik een starttarief van € 867. Dan heb je een website die met een template van Divi is gemaakt. Kies je voor een gepersonaliseerde website die ik speciaal voor jou ontwerp, dan komt de prijs op € 1367 voor een standaard website. En wil je daar ook nog een webshop bij, dan komt het totaal op € 1967. Wat het fotograferen betreft: hier zitten voorbereiding, ontwikkeling en eventuele nabewerking bij inbegrepen. Om genoeg beeldmateriaal te hebben, doen we een fotoshot van twee uur. Dit is exclusief transportkosten: binnen het Brussels Hoofdstedelijk Gewest verplaats ik mij met de fiets aan € 0,20 per kilometer, voor verdere verplaatsing zijn de kosten afhankelijk van de vervoerder. Natuurlijk spreken we de prijs van tevoren af, want ik wil je geen verborgen kosten achteraf presenteren. Uiteraard kan ik hierin ook flexibel zijn: indien nodig kiezen we meer of minder uren voor de shoot. En dit alles om jouw bedrijf een boost te geven! PS Kijk gerust even hieronder voor de prijslijst.

 

Webdesign & Fotografie

Reviews

Website en fotografie basisschool

Ik verwachtte een mooie, strakke schoolwebsite om eventuele, toekomstige ouders zin te geven in een schoolbezoek. Of deze gerealiseerd zijn? Ja absoluut! Ik ben zeer tevreden over het resultaat. Wat ik het meest waardeerde tijdens de samenwerking waren het samen brainstormen, de vele tips en de vlotte communicatie.

Jochem is een uitmuntend fotograaf en is zeer onderlegd in webdesign. Door de vlotte communicatie en de planning komt hij tot het gewenste resultaat. En of ik hem zou aanraden aan andere mensen? Ja zeker, Jochem werkt zeer gestructureerd en secuur. Hij haalt vlot de deadlines.

Ik wil zeker in de toekomst verder bekijken wat Jochem nog kan betekenen voor onze school.

Linda De Dobbeleer, directeur @ Sint-Gillisschool Brussel

Website en fotografie schrijver

Ik verwachtte vooral ontlast te worden van een werkje waar ik tegenop zag, en waarvoor ik ook niet genoeg parate kennis had (het bouwen van een website als visitekaartje). Deze verwachtingen zijn absoluut gerealiseerd. Jochem heeft alles in handen genomen en binnen de afgesproken tijd een website opgeleverd die meer bevat dan ik had verwacht.

Wat ik het meest waardeerde tijdens onze samenwerking? De aangename en zeer vriendelijke manier van samenwerken natuurlijk. Maar ook het feit dat Jochem zelf voorstellen doet en tegelijk probeert mijn (vage) ideeën te concretiseren en te realiseren. Jochem is gemakkelijk om mee samen te werken, vriendelijk, meedenkend, zorgzaam.

Zou ik hem aanbevelen aan anderen? Jazeker, vooral aan vrienden en kennissen die een eenvoudige, snelle oplossing zoeken, van iemand die meedenkt en die een goeie ondersteuning biedt.

Jan Provoost, writer & writing coach @ Jan Provoost

Website en fotografie zanger muzikant

Ik verwachtte een nieuw idee. Ik wilde loskomen van het brave imago van een muziekleraar. Daarom vroeg ik om een serie foto’s die meer van mezelf prijsgeven. Deze verwachtingen zijn gerealiseerd. Ja, het was een hele klus, omdat ik zelf de voorstellen voor poses deed op mijn verzoek.

De openheid en bereidheid van Jochem waardeerde ik het meest tijdens de samenwerking. Ook hoe hij naar de lichtinvallen keek teneinde een goede effectuering te krijgen qua beeld, achtergrond en schaduwwerking. Ik omschrijf hem als volgt: zeer klantgerichte en ambachtelijk vakbekwame fotograaf. Ik raad hem aan bij andere mensen. Waar hij zich in voorstelt dat maakt hij ook 100% waar. What you see, is what you get.

Naast zijn fijne kunstzinnige oog voor mooie beelden is hij ook nuchter in het aanduiden van de toekomstverwachtingen van een bepaalde fotoserie tijdens het poseren. Dat helpt mij om mij de foto’s op zich mij voor te stellen. Dit werkt echt goed deze opmerkingen, verbeteringen en aanduidingen tijdens de sessie.

Dries, zelfstandig ondernemer @ Zanger en muzikant Dries

Deze pagina bevat een affiliate link. Kijk hier voor meer informatie.

Pin It on Pinterest