Portfolio: website en fotografie voor schrijver
Webdesign en fotografie
Deze webpagina werd gemaakt met het populaire WordPress thema en bouwer Divi, het portret op de homepage van Jan is door mij gemaakt tijdens een fotoshoot in het centrum van Leuven. Voor deze website is geen template gebruikt, deze is helemaal from scratch gemaakt. De site werd gelanceerd in april 2022.
Dit zegt Jan over mij:
“Ik verwachtte vooral ontlast te worden van een werkje waar ik tegenop zag, en waarvoor ik ook niet genoeg parate kennis had (het bouwen van een website als visitekaartje). Deze verwachtingen zijn absoluut gerealiseerd. Jochem heeft alles in handen genomen en binnen de afgesproken tijd een website opgeleverd die meer bevat dan ik had verwacht.”
“Wat ik het meest waardeerde tijdens onze samenwerking? De aangename en zeer vriendelijke manier van samenwerken natuurlijk. Maar ook het feit dat Jochem zelf voorstellen doet en tegelijk probeert mijn (vage) ideeën te concretiseren en te realiseren. Jochem is gemakkelijk om mee samen te werken, vriendelijk, meedenkend, zorgzaam.”
– Jan Provoost, schrijver en schrijfcoach @ Jan Provoost